درباره گروه ساختمانی سرپناه

آشنایی با گروه ساختمانی سرپناه

گروه ساختمانی سرپناه از ابتدای دهه ٩٠ فعالیت خود را در منطقه کهریزک تهران آغاز نمود که با بیش از ١٢ سال سابقه درخشان در عرصه عمران و سازندگی با برخورداری از پشتوانه و تجارب علمی و اجرایی خود و بهره گیری از مدیران و متخصصین مجرب با تکیه بر توان، تخصص و اعتبار نام مدیران خود (آقایان احمدی) موفق به کسب اعتبار شده است و اکنون نام این شرکت اعتماد و کیفیت را در اذهان متبادر می سازد. لذا این مجموعه مسئولیت حفظ چنین نام و اعتباری را امروزه، بیش از پیش بر شانه های خود احساس می نماید.

اعتماد متقابل و طولانی مدت، به عنوان پایه های اصلی نگرش ما در ارتباط فی مابین این مجموعه و ذینفعان چنان اهمیتی را در فرهنگ ما دارد که اقبال مستمر کارفرمایان و پیمانکاران، حفظ تماس مداوم با آنها و تأمین کنندگان کالا از نتایج آن می باشد. ضمناً هدف ما ایجاد محیطی است که در آن همواره تمامی دست اندرکاران و ذینفعان پروژه ها از موفقیت اجرای پروژه ها احساس مباهات و رضایتمندی نمایند.

تعهد ما به ارزشهای بنیادین مانند کیفیت، ایمنی و محیط زیست، زیربنای استراتژی های پیشرفت ما را تشکیل می دهد و سوابق ما در اجرای پروژه های موفق در صنعت ساختمان نشانگر این موضوع می باشد.

پروژه ساختمان مسکونی سرپناه یک
حامد احمدی

مدیریت گروه ساختمانی سرپناه

بهزار احمدی

مدیریت فروش گروه ساختمانی سرپناه

فرزاد احمدی

مدیر داخلی گروه ساختمانی سرپناه

درباره شرکت ما

ما در گروه ساختمانی سرپناه، در تلاش هستیم تا بهترین خدمات ملکی را به تمامی هموطنان عزیز در مطنقه کهریزک ارائه دهیم. هدف اصلی سرپناه، است که که هر کسی با هر شرایطی که دارد، سرپناهی با کیفیت و ایمن در اختیار داشته باشد.

از زبان مشتریان ما

بنده قصد سرمایه گذاری داشتم و یکی از دوستان، مجموعه سرپناه رو به بنده معرفی کرد. آقایان احمدی در منطقه جزء خوشنام‌ترین و با سابقه‌ترین سازنده‌ها هستند و با خیال راحت در پروژه سرپناه ۶ ایشان سرمایه‌گذاری کردم.

میلاد حیدری

به جرأت گروه ساختمانی سرپناه رو میشه معتمدترین گروه ساختمانی در منطقه کهریزک دانست. من مقداری پول به دستم رسیده بود و این مجموعه با شرایط ویژه ای که گذاشت، تونستم یک واحد مسکونی برای خانوادم بخرم.

مهسا کارگر

فقط کافیه تا به پروژه های ساخته شده این مجموعه سر بزنید تا تفاوت را در نحوه ساخت و انتخاب مصالح ببینید. به چشم دیدم که چقدر برای انتخاب مصالح و اجرای سازه ها انرژی میذارن.

علی اکبر قاسمی

در کهریزک یک واحد مسکونی داشتم و خیلی وقت بود که به دنبال تبدیل به یک واحد نوساز بودم. گروه ساختمانی سرپناه واحد من رو با یکی از واحدهای خودش با شرایط عالی عوض کرد. دمشون گرم!

احسان سعادتی